Buradasınız: Ana sayfa - Ev Tekstili - Zara Home Çarşaf Modelleri

Zara Home Çarşaf Modelleri

Bayanlar için ev dekorasyonu çok önemlidir. Güzel bir ev dekorasyonu her zaman çok eşyayla sağlanmaz. Uygun eşyaları seçerek de çok güzel bir eve sahip olabilirsiniz. Zaten ev dediğiniz dört duvar ve önemli olan sizin o evin içinde nasıl hissettiğinizdir.

Evin size daha çok ait olan bölümü yatak odanızdır. Yatak odanızda kullandığınız yatağınız, çarşaflarınız önemlidir. Renkli renkli birbirinden güzel desenli çarşaf ve nevresimler yatak odanızı da güzelleştirecektir. Güzel bir nevresim her bayanın ilgisini çeker. Özellikle renkli mi renkli şal desenli çarşaf ve nevresimler çok güzel. İsterseniz nevresim ve çarşafları aynı takım alabilir, isterseniz de düz renklerle kombinleyebilirsiniz. Yani nevresimi düz beyaz ya da çarşafın rengine uygun düz bir renk veyahut da çarşafı düz renk nevresimi de desenli tercih edebilirsiniz.

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız.

Desenli çarşaflar ya da desenli nevresimler yatak odasının havasını değiştirir, güzelleştirir. Adeta resim gibi tablo gibi nevresim desenleri göz kamaştırır. Rengarenk desenlerini oluşturduğu ahenk içinde kendimizi bambaşka hissederiz.

İnsan sürekli aynı yemeği yemekten bile sıkılırken hergün aynı çarşafı nevresimi kullanmaktan sıkılmaz mı. Zaten zamanla renkleri solar ve o eski güzellikleri kalmaz. O nedenle de değişiklik yapmak her zaman için iyidir. Farklı nevresimler, yatak örtüleri, birbirinden güzel çarşaflar ve daha neler neler. Hepsi Zara Home’da müşterilerin beğenisine sunuluyor. Yüzde yüz pamuklu ürünleri haliyle biraz pahalı, fakat çok kaliteli. İndirim zamanını takip ederseniz eğer uygun fiyata Zara Home ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hatta bazen 2. ve 3. indirimlerde çok daha uygun fiyata kumaşını dahi alamayacağınız çarşaflar bile bulabilirsiniz. Üstelik nevresim dikmek de ayrı maharet ister, küçücük kumaşı dikmekle metrelerce uzanan kumaşı dikmek aynı olamaz. Çarşaf tek katlı olduğu için nevresimden daha kolay dikilebilir fakat muntazam iş çıkarmak isteyenler için bu iş uğraştırıcıdır. Bu nedenle de bazen hazır almak çok daha mantıklıdır.


Yorum yapın