Buradasınız: Ana sayfa - Banyo Dekorasyonu - Yeni Moda Şelale Banyo Bataryası Modelleri

Yeni Moda Şelale Banyo Bataryası Modelleri

Banyoda şıklığı yakalamak herkesin harcı değil. Işıl ışıl banyolarda vakit geçirmeye doyum olmuyor doğrusu. Temiz bir banyo stres atmak için en güzel yer. Banyoda temizlik evin diğer her bölümündeki temizlikten daha çok göze batar. Kirli bir banyo zemin beyaz olduğu için daha çok göze çarpıyor. Evin herhangi bir bölümünde belki bir hafta temizlik yapılmasa göze çarpmaz fakat banyo öyle değil. Banyo her daim ışıklı ve sürekli kullanılan el yıkanılan, ayak yıkanılan kısacası sürekli su akıtılan bir yer olduğu için oradaki herhangi bir kir direk göze çarpar. Bir evin banyosu mutfağı öncelikle temiz olması gereken yerlerdir. Her yer bir bütünlük bir temizlik içinde olduğu zaman evin içi daha bir yaşanılası bir yer olur.

Klasik banyolardan sıkıldıysanız ve yenilik arıyorsanız yeni moda şelale banyo batarya modelleri tam da sizlere göre. Tıpkı akarsuyun şırıl şırıl akması gibi o ahenkle banyonuzdaki su da şırıl şırıl akar. Suyun dinlendirici etkisi bu şekilde daha da etkin olacaktır. Eskimiş artık görevini yerini getirmeyen banyo bataryaları yerine yeni moda şelale banyo bataryaları tercih edilebilir. Herkesin kendi zevkini yansıttığı evleri kimi zaman bu şekildeki ufak değişikliklerle daha farklı bir görünüme kavuşabilir.

Yeni bir ev aldığınızda eski tip olmasını değil de daha şık daha gösterişli olmasını beklersiniz. Dolayısıyla evin dekoru, eşyaları ona göre seçilmiş olmalıdır. Banyodaki küvetten tutun da lavobalara, lavobo bataryasına kadar herşeyin son model olması evin görünümünü tepeden tırnağa değiştirir. Birbirinden şık led ışıklı bataryalar banyolarınızın havasını daha bir değiştireceğe benziyor. Sizler de alışılmışın dışında tercihler yaparak havanıza hava katabilir, banyonuzu daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Ledli bataryalar suyun akış hızına göre de farklı renklere büründükleri için akşamları banyolarınız gökkuşağı gibi farklı renkler saçabilir. Bu renk ambiyansına alışık olmayan gözlerimiz için de farklı bir şey olacaktır. Hayatınıza daha da güzel renkler katmak için sıra şimdi banyolarda. İç dünyanızı renklendirmeden evvel banyonuzu renklendirebilirsiniz.

Etiketler:, ,


Yorum yapın