Buradasınız: Ana sayfa - Takı Modelleri - Turkuaz Taşlı Bileklik Modelleri

Turkuaz Taşlı Bileklik Modelleri


Denizin uçsuz bucaksız güzelliğinde kaybolmayan kimse yoktur. Gerçekten insanın ruhunu dinlendiren deniz bizleri kendisine bağlar. Denizin rengi kimine göre mavi, kimine göre yeşil, kimine göre de turkuaz.  Turkuaz taşı seven insanlar kıyafetlerinde, takılarda heryerde kullanmayı severler. Turkuaz taşlı bileklikler sizlere denizin huzurunu da verecektir. Turkuaz taşlı bileklikler kimi zaman sadece turkuaz taşlardan oluşmaktayken, kimi zaman da karma taşlı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Turkuaz taşlı bileklik modelleri hem siyah kıyafetlerle hem de beyaz kıyafetlerle oldukça uyumlu. Bir diğer adı firuze olan turkuaz taşı doğal bir taş olduğu için bu taşın sağlığımıza ekstra bir katkısı da var. Turkuaz taşları kemer tokalarında kullanıldığı takdirde sindirimin daha kolay olduğu rivayet ediliyor. Turkuaz taşlarının kaygıyı azalttığı, üzüntülü zamanlarımızı azalttığı da bilinen faydaları arasında. Turkuaz taşı aynı zamanda tansiyon problemi olan insanlar için de faydalı.

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız.

Turkuaz taşlı bileklikler tıpkı diğer bileklikler gibi çok modern görünümdeler. Turkuaz taşlı bileklikleri kendiniz istediğiniz gibi tasarlayabilir isterseniz altın zincirle bütünleştirebilirsiniz. Tek başına turkuaz taşından faydalanabileceğiniz gibi, birkaç farklı taş daha eklettirip sağlığınız için daha yararlı bir bileklik elde edebilirsiniz. Bu çeşit doğal taşların kendilerine has bir enerjisi var ve bunları kullanan insanlara da faydaları var. Kendinizi biliyorsunuz, rahatsızlıklarınızı en iyi siz biliyorsunuz ve kendimizi de en iyi siz gözlemleyebilirsiniz. Yani her neyden fayda görüyorsanız ona yönelmelisiniz.

 


Yorum yapın