Buradasınız: Ana sayfa - Ayakkabı Modelleri - Trend Örme Sandalet Modelleri

Trend Örme Sandalet Modelleri

Yaz geldi ve dolayısıyla şıkır şıkır, tiril tiril giyinmenin sırası geldi. Üstümüzden bütün yükleri atabileceğimiz yaz ayları sayesinde var olan negatif enerjimizi de kolaylıkla atıp rahatlayabiliriz. Bu zamana kadar örgüden kazak, hırka, etek, elbise gördük ama örgüden de sandalet görmedik demeyin. Örgüyle yapılabilecekler tamamen hayal gücüne kalmış. Üstelik de örme sandaletler son zamanların trendi haline geldi. Örme sandalet modelleri hem çok pratik hem de fazlasıyla ekonomik. Becerikli hanımların ellerinden gelmeyen yok. Dolayısıyla örgü sandalet modellerini de arzularına göre tasarlayabilir ve renkli renkli kıyafetlerine göre değişik değişik de giyebilirler. Örgü sandalet modellerini beğenmeyecek biri herhalde yoktur.

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız. 

Örgü sandalet modellerinde çeşit büyüklere olduğu kadar küçüklere göre de var. Her yaştan bayana ister büyük ister küçük olsunlar örgü sandalet modeli uyarlanabilir. Özellikle de minicik ayaklara daha da bir güzel olan örgü sandalet modelleri renkleri bakımından da minik yavrucaklara uygunluk taşıyor. Tığ işinin gelmiş olduğu son noktadır herhalde örme sandaletler. Eskiden patik bilirdik sadece, şimdi devir değişti artık örme sandaletler giyer olduk. Esasında bu değişim hoş da oldu. İnsanın hayal edip de tasarlayamayacağı birşey olmadığını görmüş olduk. Kimbilir daha fazlasını, Allah’ın lütfuyla elbette, ne zaman keşfederiz?

Kısacası hayallerde sınır yok. Herşey bizim elimizde. Evde bu tip işlerle uğraşan hanımlar için de hem bir uğraş, hem de kimbilir güzel bir ek gelir kapısı. Zevkli, üretmeyi seven bayanların yapacağı birbirinden güzel örme sandalet modellerinin de alıcısı çok olacaktır.

Hiç olmasa kendi ürettiğiniz birşeyi kullanmanın zevki bir başka. Örneğin çarşıdan aldığınız bir gömlek yerine kendi dikmiş olduğunuz bir gömlek çok daha değerli ve size çok daha güzel gelir. Birincisi sizin zevkinize tam olarak uygun olur. İkincisi de üzerinde el emeğiniz olduğu için daha bir farklı gözle görürsünüz artık o eşyayı.

Lafı fazla uzatmayalım bu yazımızda da birbirinden güzel örme sandalet modellerine hep beraber bir göz atalım.

 

Etiketler:, ,


Yorum yapın