Buradasınız: Ana sayfa - Bayan Giyim - Trend Asimetrik Etek Modelleri

Trend Asimetrik Etek Modelleri

İddialı kıyafetler seçmek öyle her yiğidin harcı değildir. Herkes giydiğini yakıştırabilseydi, ortalık şık kişilerden geçilmezdi. Ama herkes maalesef ki, vücudunu tanıyıp ona göre giyinemiyor. Ne giyeceğimizi bilmemiz için önce kendi vücudumuzu tanıyıp seçimlerimizi yaparken de o yönde ilerlememiz gerekli. Herkesin vücut tipi birbirinden farklı farklıdır. Kimisi daha narin, kimisi biraz daha kaba bir vücut tipine sahip bayanlar nerede ne zaman ne giyeceklerini bilirlerse eğer şıklığı yakalayabilirler.

Bayan giyimde önemli bir yere sahip olan etek modelleri olmazsa olmazlardandır. Etek modellerinde de farklı farklı seçenekler mevcuttur. Düz dar kesimli etekler iş yaşamında oldukça fazla tercih edilen modellerdendir. Asimetrik kesimli etek modelleri herkesin taşıyabileceği türden bir model değildir. Asimetrik kesimli etek modellerinde de seçenek bir hayli fazladır. Renk ve model tercihi önemli bir seçimdir. Asimetrik kesimli etek modellerini tercih ederken dikkat edilmesi gereken nokta da dikkat çekilmek istenirken komik bir duruma düşmemekten geçer.

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız.

Asimetrik eteklerde sade tek renk etekler kimi zaman oldukça şık olurken, kimi zaman da desenli olan etekler daha göz alıcı ve şık durmaktadır. Oldukça çiçekli böcekli desenler yazın o efil efil tiril tiril havasını yansıtır. Yazın birbirinden şık asimetrik en yeni etek modelleri çoğu zaman şıklık yarışında sizleri bir adım öne taşıyabilir. Farklılık arayan, kendine güvenen bayanların tercihi asimetrik etek modelleri en iyi seçim, yeri geldiğinde de kurtarıcınız olabilir.

 


Yorum yapın