Buradasınız: Ana sayfa - Akseauar - Taşlı Saç Tokası Modelleri

Taşlı Saç Tokası Modelleri

Bir bayanın saçları onların hazineleridir. Her ne kadar kadınlar saçlarını kestirseler şekilden şekile sokup saç tellerini inceltseler saçlarını kırsalar da saçın kökü yine onlara ait olduğu için eski sağlığına kavuşturmak ellerinde olan bir durumdur. Saç rengi koyu olan birinin saçını sarı ya da olduğundan biraz daha açık renkli yaptırmak için saça bir sürü kimyasal madde sürülür ve bunun sonunda saç teli bir hayli incelir. İncelen saç teli sağlığını git gide kaybeder eğer ki bakım yapılmazsa, kolay dökülür hale gelir.

Kolay dökülen saçı da kimse sevmez. Uzun uzun saçlar yerlerde gezdiği takdirde temizlik bakımından sıkıntı olur.

Upuzun saçlarımızı da süslemenin yolu renk renk, çeşit çeşit desen desen tokalardan geçer. Birbirinden güzel toka modelleriyle sizler de saçlarınızı süsleyebilirsiniz. Hanımlar yine her zaman olduğu gibi üşenmedik ve taşlı saç tokası modellerini sizler için bulduk ve beğeninize sunuyoruz. Umuyoruz sizler de beğenirsiniz.

Saç tokaları genellikle lastikli olanlarından tercih edilir. Çünkü kullanımı çok kolaydır ve saçı tamamen toplaması da bizi bir hayli rahatlatır. Ama bazen çok da şık durmaz o nedenle de biz bayanlar süse önem verdiğimizden dolayı taşlı saç tokası modellerini tercih ederiz. Taşlı saç tokası modelleri göz alıcı taşları sayesinde tüm dikkatleri üzerine çeker.

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız.

Etiketler:, , ,


Yorum yapın