Buradasınız: Ana sayfa - Bayan Giyim - Sımsıcak Tutan Kaban Mont Modelleri

Sımsıcak Tutan Kaban Mont Modelleri

Kışın bizleri sımsıcak tutacak kabanlar en çok ihtiyacımız olan şeylerdir. Kaban modellerinde özellikle keçeden yapılan montlar son zamanların modası haline geldi. Keçe mont ve kabanlar hem çok hafif, hem de yün oranı fazla olduğu için oldukça sıcak tutuyor. Üzerinizde kaba duran bir mont istemezsiniz haliyle. Şişme kaba montlar sıcak tutabilir ama çok da ağır olur. İncecik keçe sımsıcacık tuttuğu zaman herkes tarafından tercih edilmesi hiç de tesadüf değil.

Yağış olmayan o kupkuru havalarda, sıcaklık düştükçe düşer. Düştükçe düşer ve biz de o kadar üşürüz ki, ne kadar parası olursa olsun en iyi, en sıcak tutan montu almak isteriz.

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız. 

Renk renk cıvıl cıvıl, birbirinden güzel kaban mont modelleri hem renkleriyle hem de sıcacık tutan yünlü kumaşlarıyla bizleri ısıtıyor. Kışın kullandığımız kaban rengi illa ki de siyah olmak zorunda değil, yani başka bir renk de tercih edilebilir. Zeytin yeşili, mercan rengi ya da gri. Ne renk isterseniz, zevkinize uyan bir renk muhakkak ki bulunacaktır sizi sımsıcak tutacak kabanlar arasında.


Yorum yapın