Buradasınız: Ana sayfa - Güzellik - Sarı Saç Modelleri

Sarı Saç Modelleri

Sarı saç genellikle iskandinav kökenli insanlarda orjinal olarak bulunduğu için oldukça popülerdir. Türkiyede de sarı saçlı insanlar bulunmaktadır ama kimi insanlar doğal halleriyle sarı saça sahip değillerdir. Ama gelişen teknoloji sayesinde insanların bir doğallığı da kalmadı artık. Profesyonel bir makyaj stili ve boyalar sayesinde istediğiniz saç rengine istediğiniz kişiye benzeyebiliyorsunuz.Yüz nakli bile yapılabiliyorsa gerisini düşünmek pek de zor bir iş değil.

Burnunuzu estetikle şekillendirebiliyorsunuz. Kaşlarınızı kaldırabiliyorsunuz. Gözünüzü yanaklarınızı kulaklarınızı kısacası yüzünüze ya da vücudunuza ait herhangi bir yerinizi operasyonla istediğiniz hale getirttirebiliyorsunuz. Elbetteki sonuçlar her zaman bizi tatmin etmiyor çünkü hiç bir zaman bir doktorun yaptığı yaratıcının yaptığı kadar mükemmel olamıyor olamaz da. Bir sineğe bile can veremiyorken bizim teknolojimiz elbette kul yapısıyla Allah yapısı bir olmaz.

Ama biz bayanlar güzelleşmenin yollarını da denemeden etmek istemeyiz. Aynaya baktığımızda her ne görüntüde olursak olalım birinci kural kendimizi sevmektir. Ne insanlar var kolu bacağı ya da hiç bir uzvu bizim kadar sağlam olmayan ama onlar da bir şekilde mutlular çünkü en azından hayattalar. Halimize çok şükür ki sağlığımız yerinde ve devası olmayan da hiç bir hastalık yok. Sağlığımıza sahip çıkalım güzelleşmek için var olan sağlığımızı hiçbir zaman kaybetmeyelim sevgili okurlarım.

Hanımlar sokağa çıktığımızda yüzlerce bayana rastlıyoruz ve biz bayanlar hemcinslerimize çok bakıp onları inceliyoruz. Bazen bizler de onlar gibi olmak istiyoruz. Onlar gibi göünmek de yine bizim elimizde öyleyse geçelim aynanın karşısına ne şekilde görünmek istiyorsak hadi deneyelim. Belki de bambaşka bir görüntüye sahip olacağız sonunda kim bilebilir ki.

Yine boş durmadık ve 2013 yılının en beğenilen sarı saç modellerini sizler için inceledik. bakalım beğenecek misiniz? Kimi erkek sarışın bayanlardan kimisi de esmerlerden kimisi de hepsinden hoşlanır. Kimi bayan da kendisi sever sarı saç modellerini.Eğer sizler de sever beğenir ve özenirseniz kuaförünüze gidip deneyebilirsiniz beğendiğiniz bir sarı saç modellerinden birini.

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız.

Etiketler:,


Yorum yapın