Buradasınız: Ana sayfa - Ev Tekstili - Linens Nevresim Takımı Modelleri

Linens Nevresim Takımı Modelleri

Nevresim takımları kolay eskiyen ve sıkça alıp yenilemek istediğimiz şeyler arasında yer alır. Adeta bir tabloyu andıran cıvıl cıvıl nevresim takımları odalarımıza renk katarlar. Nevresim takımlarının renkleri önemlidir. Aydınlık ışıl ışıl nevreaim takımları her odaya kolaylıkla uyum sağlayabilir. Ortamı renklendirir, canlılık ve tazelik verir bizlere. Nevresim takımı modellerinde çiçekli modeller her bakanın içini açtığı için, oldukça fazla kişi tarafından tercih edilirler.

Nevresim takımı modellerinin zevkinize uymaması gibi bir durum söz konusu dabi olamaz, çünkü bu linensin birbirinden güzel nevresim takımlarını görüp de beğenmemek mümkün olamaz. Aydınlık yatak odaları linens nevresim takımlarıyla daha çok aydınlanır ve parlar.

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız. 

Nevresim takımı modelleri her evin ihtiyacı. Bekar evinde olsun, evlilerde olsun olmazsa olmazdır nevresim takımları. Uyku setlerini nevresimle kaplarsanız hem daha şık olur, hem de kolay kolay pislenmemiş olur. Ayriyeten kaplamış olduğumuz yorgan battaniye her neyse daha uzun ömürlü olur. Genellikle bayanların ev için alışverişte es geçemedikleri ihtiyaçlardan olan nevresim takımları hanımlarına değer veren beyler için de iyi bir hediyelik eşya alışveriş alternatifi.

Herkesin bir tık daha fazla sevdiği, giymekten hoşlandığı, vazgeçemediği her seferinde o renk kıyafetler giymek istediği bir renk muhakkak vardır. Örneğin benim en çok sevdiğim renk lacivert. Lacivert rengi beyni çalıştıran bir renk uzmanların dediğine göre. Kıyafetlerimde lacivert rengini çok sık kullanırım. Nevresim takımlarında da lacivert rengini gördüğümde de değerlendiriyorum. Mor rengi de örneğin rahatlık, pozitif enerji veren bir renk. Bu sebeple mor rengini de uyku setlerinde tercih edebilirsiniz. Mor renkli ametist taşını uyumadan önce başucumuzda tutmamızda fayda var. Tabi ki bunlar uzmanların görüşü. Herkesin beğendiği rengi, ona pozitif enerji veren bir taşı olabilir. Çünkü taşların da kendilerine özel bir enerjisi vardır.

Nevresim seçerken Linens markasına da bi bakabilir, farklı fikirler edinebilirsiniz.


Yorum yapın