Buradasınız: Ana sayfa - Takı Modelleri - Işıltılı Trend Küpe Modelleri

Işıltılı Trend Küpe Modelleri

Bayanların en sevdiği şeylerden biridir süslenmek. Farklı bir takı takmak, hafif bir makyaj yapmak ve kendine baktırıp ilgi seçmek kimin istemediği bir şeydir ki. Etrafınızdaki insanlar tarafından beğenilmek hoşunuza gitmez mi? Birisi size ne kadar güzel olduğunuzu söylediğinde bile ruh haliniz birdenbire değişip, hayata daha pozitif bakar hale gelmez misiniz? Elbetteki daha değişik olur herşey. Bir kere özgüveniniz katlanır ve bir sonraki sefer kendinizi aynada daha farklı görmeye başlarsınız. Git gide siz de kendinizi daha güzel görürsünüz.

Ayriyeten süslü bayanların neden özgüvenleri daha yüksek diye sorsak eğer ne cevap verirdiniz hiç düşündünüz mü? Aslında çok da çarpıcı bir güzelliği olmadığı halde sırf güzel giyindiği ve iyi makyaj yaptığı için güzel göründüğü, makyajsız bir şekilde hiç de çekici olmayan bir hanım elbette özgüven sahibi olabilir. İyi ki pudra allık eyeliner takma kirpik ve çok daha fazlası icat edilmiş, yoksa biz kadınlar ne yapardık, düşünemiyorum bile.

Bizlerin güzelliğine katkıda bulunan ışıltılı küpeler sayesinde çok çok daha farklı ve güzel görünebiliriz. Sallantılı ya da başka bir tarzda ışıltılı küpelerin ışıl ışıl görüntüsü sadece takanı değil aynı zamanda küpeyi gören herkesi büyüleyebilir. Zaten kadınlar ışıltılı takılara hiç bir zaman karşı koyamazlar. Söz konusu küpe olunca da aynı şekilde küpeye de karşı koyamayacaklardır. Işıltılı küpe modellerinin ışıltısı kıyafetlere diğer aksesuarlara da daha fazla ışıltı katar ve sizi daha da ışıl ışıl gösterir. Bazen de kıyafetinizdeki ışıltılı kulaklarınızdaki küpenin ışıltısı karşısında sönük kalır.

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız. 

 

Etiketler:,


Yorum yapın