Buradasınız: Ana sayfa - Akseauar - Ipad Kılıf Örnekleri

Ipad Kılıf Örnekleri

Teknoloji ile artık o kadar içiçeyiz ki, önceden neredeyse bir odayı kaplayan bilgisayarlar artık cebimizde. O zamanların büyük bilgisayarlarla saatlerce süren zamanda yaptığı işlemi artık minicik telefonlar saniyelerde yapabiliyor. Tabi bu biraz da işlemci hızına bağlı.

Teknoloji sayesinde önceden saatlerinizi alan işleri çok kısa zamanda ve de kolay bir şekilde halledebiliyorsunuz. Örneğin önceden elektrik, su faturası, cep telefonu faturası gibi faturaları gidip hep ayrı ayrı yerlerden yatırırken şimdi ise online bankacılık sayesinde iki tıkla yapar olduk. Hal böyle olunca da işlerimiz o kadar kolaylaştı ki, teknolojinin nimetlerinden uzak kalamaz olduk. Teknolojiye olan talep arttıkça, arza da yetişmek için bir sürü firma sıraya girdi ve kendi işletim sistemlerini, kendi cihazlarını geliştirerek piyasaya sürdüler. Seçenek o kadar çok ki, hangi birini tercih edebileceğimizi bilemiyoruz. Bu durumda da hepsini sırasıyla deniyoruz.

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız.

Kimi insan android tercih ederken kimisi de apple dan vazgeçemiyor. Herkesin beğendiği ve alışmış olduğu bir tarzı var elbette. Örneğin benim kişisel tercihim android. Apple denedim ama beğenmedim. Her sene yenilenmiş apple yüzünden bir önceki versiyon çöp oluyor. Çok da kullanılmıyor. Şuan Apple’ın sistemi nasıl işliyor bilmiyorum. Ama bugünkü yazımız apple dan kopamayanlar için geliyor. Canınız gibi baktığınız apple ipad inize bişey olsun istemezsiniz elbette. Bu sebeple koruyucu kılıf kullanmak önemli. Bazı telefon kılıfları oluyor ki, sırf o kılıfı almak için insanın o telefondan alası geliyor. Ama sırf kılıf güzel diye de telefon ona göre alınmaz ki. Telefonunuza daha beğendiğiniz bir kılıf arayabilirsiniz. Öte yandan çinden alışveriş yaparak da seçenekleri çoğaltabilirsiniz. Artık internetten alışveriş o kadar yaygınlaştı ki, insanlar herşeyi internetten alır oldu.

Mağazalarda ya da internette rastlayabileceğiniz bir sürü ipad kılıflarına göz atmak isterseniz galeriye göz atabilirsiniz.


Yorum yapın