Buradasınız: Ana sayfa - Genel - Havlu Bornoz Takımı Modelleri

Havlu Bornoz Takımı Modelleri

Yıkanmak sadece bedenimizi değil aynı zamanda ruhumuzu da temizler. Suyun iyileştirici gücünü bedenimizde hissederiz. Negatif enerjiyi üzerimizden alır akan suyla beraber alır götürür. Gerçekten de insan öyle mucizevi bir varlıktır ki, insanı anlatmak, yaşamayan varlıkların cansız şeyler bunlar dediğimiz şeyleri anlatmak çok çok zordur. Vücudumuzun büyük bir çoğunluğu sudur. Dünyanın da aynı şekilde. Yani su hayati fonksiyonlarımızı düzenler. Aç kalarak bir müddet  yaşayabiliriz belki ama susuz asla. İçtiğimiz suyu kullandıktan sonra yine aynı şekilde vücut fonksiyonlarımızla atarız. Suyun bile bir enerjisi vardır.

Japon bilim adamlarının yapmış oldukları çalışmalara göre suya kötü bir kelime dendiğinde yapısı bozulur ve kötüleşmeye başlar. Tam tersi durumda da suyun yapısı iyileşir ve düzelmeye başlar. Su bile bu denli etkilenirken biz kim bilir nasıl etkileniriz.

Suyun iyileştirici gücünü kullanmak bizim elimizde. 2013 yılının en beğenilen havlu bornoz takımı modelleriyle artık sizler de rahat bir banyo sonrasında keyif yapabilirsiniz. Yepyeni havlu bornoz takımı modelleri renkleri ruhunuzu aydınlatır var olan eski püskü havlu bornoz takımı modellerini de değiştirmiş olursunuz. İpeksi dokunuşu capcanlı renkleriyle kendisine hayran bırakan havlu bornoz takımı modellerini sizler de denemelisiniz. Haydi hanımlar sizler de hoşunuza gidebilecek havlu bornoz takımı modellerini inceleyin ve banyolarda da şıklığı yakalayın.

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız.

 

Etiketler:, , ,


Yorum yapın