Buradasınız: Ana sayfa - Ayakkabı Modelleri - Gösterişli Gece Ayakkabıları Modelleri

Gösterişli Gece Ayakkabıları Modelleri

Ayakkabılar kadınların güzelliklerine güzellik katan yegane değerli şeylerdendir. Varımızı yoğumuzu, kimi zaman da servetimizi yatırırız ayakkabılara. Ayakkabılar hal böyle olunca da gözümüz gibi baktığımız eşyalar arasında baş sıralara oturabiliyor. Gece dışarı çıkmayı seven bayanların vazgeçemedikleri gösterişli ayakkabıları vardır. Bu yazımızda göz alıcı birbirinden güzel yepyeni ayakkabılara hep beraber göz atacağız. Özel gecelerin vazgeçilmezi özel ayakkabılardır ve özel ayakkabılar özenle seçilmeyi hak ederler.

Birbirinden güzel gösterişli ayakkabıları öyle her yerde bulamazsınız. Sıradan markaların ayakkabılarını alırsanız eğer o ayakkabı ilk olarak sağlam olmaz. İkincisi rahat olmaz. Üçüncüsü ayakkabıdan beklediğiniz verimi alamazsınız. Ayakkabıda kaliteli olan markalar neden seçilmelidir. İlk olarak ayakkabı malzemesi kaliteli olmalıdır ki ayağımız içinde nefes alabilsin. Örneğin suni deri bir ayakkabı giydiğinizde ha ayağınızı naylon poşete sarıp gezmişsiniz ha suni deri ayakkabı giyip dolaşmışsınız hiç farketmez. Yani ayaklarınız suni deri ayakkabı içinde nefes alamaz. Hal böyle olunca da koku da yapar. Mantar vs. de olur. Herşey olur.

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız. 

Ayakkabı seçiminde demek ki önemli olan ilk şey gerçek deriden üretilmiş olmasıdır. Çoğunlukla marka ayakkabılar kaliteli ürün yani gerçek deri kullanırlar ürettikleri ayakkabılarda.

Ayakkabı seçiminde dikkat etmemiz gereken bir diğer mesele de topuk boyudur. Doktorlar gerek ayak sağlığı için gerekse beden sağlığı için çok yüksek topuklu ayakkabıları önermiyorlar. Çok uzun saatler üzerinde durmayacağınız zaman bu tip ayakkabıları tercih edebilirsiniz belki ama yine de sonuçta karar size kalmış. Şıklık da önemli ama herşeyden önemlisi sağlık. Sağlığınız olmadıktan sonra dünyanın en şık kadını olmuşsunuz neye yarar.

Ayakkabı seçiminde o kadar çok seçenek mevcut ki. İnce topuklu modeller, kalın topuklu modeller, platform topuklar… Neler neler. Renkleri de çok cazip ve çekici. Bantlı ayakkabılarsa benim her zaman favorilerim arasında ve hemen hemen her kıyafetin altına da kolaylıkla uydurabilirsiniz bu ayakkabıları. Ayağınıza uygun, keyifli günlerde kullanabileceğiniz birbirinden güzel ayakkabı modellerini seçmek için bir ön fikir edinmeye ne dersiniz. Öyleyse galerimize hep beraber bir göz atalım.

Etiketler:,


Yorum yapın