Buradasınız: Ana sayfa - Güzellik - Epilasyon Aletleri Modelleri

Epilasyon Aletleri Modelleri

Bayanların en büyük problemlerinden bir tanesi de tüydür. Aslında sadece bayanların değil aynı zamanda erkeklerin de problemidir bu durum. Neler mi denemedik şimdiye kadar bu problemi kökten yok etmek için. Karınca yumurtası yağları, hamam otu yağları, lazer epilasyonlar vs vs. Ama kullanıp da kökten çözüm bulanlar kaç kişi. İnternette yapılan ufak çaplı bir araştırmayla cevaba ulaşabiliriz. Denediğimiz her yoldan sonra hüsrana uğramak, bu yolda harcadığımız paralar hepsi bize zarar veriyor. Para kazanmak kolay değil hal böyle olunca da kazandığımız para böyle heba olduğunda da bize psikolojik olarak zarar vermiş oluyor.

Lazer epilasyonu deneyen insanlardan bir kısmı birkaç sene sonra tüy durumunun tekrar ettiğini söyleyebiliyorlar. Tam herşey bitti derken yeniden başlaması elbette bir kabus olur. Düzenli olarak ağda yaptıran insanların bir kısmı ağdanın tüyleri azalttığını ve incelttiğini söylüyorlar. Kimi bayanlar evde epilasyon aleti kullanmak yerine dışarıda güzellik salonlarında epilasyon yaptırmayı uygun buluyorlar. Herkesin kendi tercihi ne de olsa.

Bir de limonun içerdiği asit sayesinde kıl köklerini yaktığını söyleyenler de var.

Evin rahatlığında bizçok da epilasyon aleti modelleri varken sizler de kendiniz kendi kendinize epilasyon yapabilirsiniz. Deneyen insanlar deneyimlerini yorum bölümünde bizlerle ve tüm blogumuzu okuyan insanlarla paylaşabilirler. Unutmayalım bilgilerimiz paylaştıkça artar. Haydi hanımlar bir taraftan epilasyon aleti modellerini inceleyin. Bir taraftan da deneyimlerinizi bizlerle paylaşın.

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız.

 

 

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın