Buradasınız: Ana sayfa - Banyo Dekorasyonu - Duşakabin Perdesi Modelleri

Duşakabin Perdesi Modelleri

Her banyoda duş kabini olmayabilir. Duş teknesi olup da camı olmayan duşlar da olabilir. Bu durumda duşakabin perdesi tam da ihtiyacımız olan şeydir. Duşakabin perdeleri suyun dışarıya sıçramasına mani olur ve banyonuzu ıpıslak olmaktan kurtarır. Böylece daha az ıslak bir banyoya sahip olur ve daha rahat suyu akıtır ve kuru bir banyoya sahip olursunuz.

Banyo kazaları en çok karşılaşılan türden kazalar. Banyo kazalarına davetiye çıkaran şeylerden bir tanesi kaygan zemin. Diğeri de ıslaklık. Birincisi bana birşey olmaz demeyin. Böyle bir banyo zemininiz varsa acilen zemini değiştirin. İkincisi zemini düzelttik ama zemin ıslandığında haliyle yine kayacaktır. Bu durumda da çekçekler çok işe yarıyor. Araba sileceği gibi olan suyun kolaylıkla transferini sağlayan çekçekleri banyonuzda kullanıp kuru banyo zeminlerine geçiş yapmalısınız.

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız.

Özellikle banyo yaptıktan sonra zeminde dikkatli yürümeli, kaymamaya özen göstermelisiniz. İnsanın başına her an her şey gelebilir.Tedbir almalı ve bu tür kazalara karşı dikkatli olmalıyız. Aksi takdirde banyoda düşsek, bi yerimiz kırılsa tamiri mümkün olmayan hasarla başbaşa kalabiliriz.

Banyo dekorasyonu önemlidir ve banyonun biraz da olsa içaçı olması her zaman için gözümüze daha hoş gelir. Banyo dekorasyonunda bir bütünlük ararız. Birbirine denk düşen aksesuarlarla banyolar daha da bir güzelleşir. Banyo perdesi, klozet takımları havlular birbirine uygun olabilir örneğin. Sade banyolar bile renk uyumu olduğu takdirde daha güzel görünebilir.


Yorum yapın