Buradasınız: Ana sayfa - Banyo Dekorasyonu - Duşakabin Modelleri

Duşakabin Modelleri

Banyolar evin en özel yerlerinden bir tanesidir. Banyonun her ayrıntısı dekorasyon için öenmlidir. Fayanslarından tutun da yerin döşemesine varıncaya kadar banyolar bir bütündür. Yeni evlerde genelde artık 2 banyo bulunmaktadır. Bir tanesi genel banyo bir tanesi de ebeveyn banyosudur. Ebeveyn banyosu genel banyoya göre daha küçüktür fakat ebeveyn banyosu için de ihtiyaçlar bitmez. En genel ihtiyaçlardan bir tanesi de banyolar için duşakabin modelleridir. Duşakabin modelleri banyolarda olmazsa olmazdır.

Ev bir bütündür. İçi dışı her yeri yeni görünürse o zaman daha ferah bir görüntüsü olur. Dışardan döküntü gibi görünen bir evin içi ne kadar da şık olursa olsun o evin hep bi yeri eksik kalır. Dış cephesi de güzelleştirildiği takdirde işte o zaman ev daha göze görünür bir hal alır. Evlerin dış görüntüsünü her zaman değiştirebilmek mümkün değil. Apartman içinde bizim gibi uyumlu insanlar olmalı ki evin dış bakımını da herkes yaptırmaya meyilli olsun. Eğer evin dışını yaptırmaya pek de uyumlu bir ortam yoksa o zaman biz de mümkün olduğunca evimizin içini düzenlemeye çalışırız.

Her odaya ayrı bir düzen kurduktan sonra banyolara da sıra gelir. Banyonun fayansları yenilenebilir. Zemin taşları yenilenebilir ve böylece ortam biraz ferahlık kazanır ve sıra gelir duşakabin modellerine. Duşakabin modellerinde seçenek oldukça fazladır. Banyonuzda duşakabin için ayrılmış alan fazlaysa eğer büyük duşakabinleri tercih edebilirsiniz. Eğer yeriniz darsa o zaman yapabileceğiniz fazla birşey yok. Biraz daha ufak bir duşakabin seçmelisiniz. Ufak bir araştırmayla hoşunuza gidebilecek bir duşakabin modelini muhakak bulursunuz. İyi seçimler…

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız.

Etiketler:, , ,


Yorum yapın