Buradasınız: Ana sayfa - Bayan Giyim - Bayan Uzun Gömlek Modelleri

Bayan Uzun Gömlek Modelleri

Genellikle iş yaşamında tercih edilen, bilhassa da erkeklerin tercih ettiği gömlekler artık biz bayanların da tercihi. Özellikle uzun gömlekler şık olmaları sebebiyle özel bir tercih sebebi. Yaz kış değil 4 mevsim tercih edilebilir. Uzun gömlek modelleri pantolonların üzerinde daha daha bir şık görünürken, bayanların vücudundaki bir kısım kusurları da güzel bir şekilde kamufle edebilir. Örneğin kalçanız biraz fazla büyükse, hafif bol uzun gömlek sizin tam da ihtiyacınız olan şey. Artık kalçanız devasa bir şekilde büyük görünmeyecektir. Gömlekler fiyatları itibariyle de ucuzdur. Sudan ucuz kıyafetler olmasa da kareli ya da düz gömlekleri uygun fiyatlarla buluruz.

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız.

Kot gömlekler de hem her yerde karşımıza çıkar, hem de her çeşit kıyafetle kolayca kombinlenebilir. Bu sebeple kot gömlek modellerini de tercihlerimizde kullanabiliriz. Günün gereklerine göre kareli, kot ya da nasıl bir gömlek seçecekseniz seçersiniz ve spor bir görünüme kolaylıkla kavuşursunuz. Kimi gömleklerse tamamiyle klasiktir. Bunu da klasik bir kombinle tamamlayıp iş için biçilmiş bir kaftan olarak daha fazla ne giyeceğinizi düşünmeden durumu toparlarsınız.

Hergün ne giyeceğimizi düşünmek gerçekten de büyük bir eziyet. Erkekler hergün ne giyeyim diye düşünmezler. Hergün aynı pantolon aynı ceketi giyseler bile çok da dikkat çekmez. Ama bayanlar aynı kıyafeti giyse hemen herkesin dikkatini çeker. Bu sebeple biz kadınlar muhakkak giyimimize özen göstermeliyiz. Ucuz kıyafetleri düzgün kombinleyebilirsek eğer pahalı kıyafetlere fark atarız. Kıyafet seçmek bir sanattır. Biz kadınlar da işlerini iyi yapan sanatçılarız. Herkes güzel giyinemez. Giydiğini yakıştırmak az insanın yapabileceği bir iştir. Fazla söze gerek yok. Bizden bu seferlik de bu kadar.

Etiketler:, ,


Yorum yapın