Buradasınız: Ana sayfa - Ayakkabı Modelleri - Bayan Kar Botu Modelleri

Bayan Kar Botu Modelleri

Mevsimine göre giyinmek her zaman için büyük bir önem taşır. Kışın da yazın da ne giyeceğimizi bilmeli, değişen hava koşullarına göre anında önlem almalıyız. Aksi takdirde bir soğuk bir sıcak olan hava karşısında bizler de kolaylıkla hasta olabiliriz. Kışın vazgeçilmezi, yağdıkça bizi çocukluğumuza götüren kar, izleyene de farklı güzellikler yaşatır. Kar botları da kışın karlı havaların vazgeçilmezidir. Kar botları sayesinde kat kat çorap giymek zorunda kalmadan ayaklarımız tıpkı fırındaymışçasına sımsıcacık olur. Kar botları karda kaymayan tabanları sayesinde karda yürümeyi kolaylaştırabilir. İçi kürklü kar botları her ne kadar imitasyon kürk de olsa, sıcak tutar ayaklarımızı.

Sadece siyah ya da beyaz kar botlarının yanısıra renkli kar botları da var. Genellikle ayaklarımızın şekline uygun, biraz da şişmanca olan kar botları yürüyüşte de kolaylıkla giyilebilir. Karda kar botlarıyla yürümek oldukça zevkli olacaktır. Oturup sıcacık evde camdan bakıp karı izlemek kimi zaman yeterince tatmin etmez bizleri. Dışarı çıkmak, havanın soğukluğunu hissetmek ve yağan kara dokunmak isteriz. Zaten kar yağınca hava da fazla soğuk olmaz. Yeni yağan kar havayı yumuşatır. Biz de o karla beraber kendimizi daha mutlu daha iyi hissederiz.

Kartopu oynamak da kimi zaman içimizde biriken enerjiyi dışarı atmak için iyi bir alternatif olabilir. Sadece çocuklar değil, kimi zaman yetişkinlerin daha çok ihtiyacı vardır kartopu oynamaya. Atkınızı, berenizi, eldivenlerinizi ve kar botlarınızı alıp, iyice sarındıktan sonra ilk işiniz, karlı bir havada çocuklar gibi eğlenmek olsun.

Etiketler:, ,


Yorum yapın