Buradasınız: Ana sayfa - Çanta Modelleri - Abiye Çanta Modelleri

Abiye Çanta Modelleri

Bir davete gidecek olsak yanımızda götürmemiz gereken ilk şey şüphesiz çantadır.  Davete ya da şık olmamız gereken bir yere gideceğimiz zaman normal bir çanta da götüremeyiz beraberimizde. İlla ki özel güzel renkli cicili bicili birşey olması gerekli. İşte böyle bir çanta da her yerde bulunmaz. Abiye çanta modelleriyle yılın en trend 2013’ün en şık bayanı bizler olabiliriz. Nasıl mı? Bu çantaları incelerseniz eğer nasıl olacağınızı çok da düşünmezsiniz. Çantalar o kadar güzel ve göz alıcılar ki insanın adeta yiyesi geliyor bu çantaları. Çantalar kıyafetin bir bütünüdür. Abiye kıyafetlerin tamamlayıcısı da abiye çantalardır. Abiye çanta modelleriyle sizler de daha gösterişli durabilirsiniz.

Dilerseniz biraz da 2013 yılının en gösterişli çantalarına hep beraber biz göz atalım. Bakalım hangi çantalar daha güzel. Hangileri kıyafetimize daha uygun. Renk uyumunu önemsemeyen yoktur. Örneğin altın renkli çantalar çoğu renkle uyumlu kullanılabilir. İster beyaz kıyafet giyin, ister de siyah hatta pespembe kıyafet de giyseniz yine o altın renk çanta kıyafetinize uyacaktır.

Abiye çanta modellerinde genel olarak gözümüze çarpan renkler şöyle, çingene pembesi , mor, gri , mavi, siyah ,krem, yeşil, pudra. Yani giydiğiniz kıyafet her ne renkse aynı renkte de çanta var. İsterseniz boncuklu, isterseniz parlak kumaşlı. Hanımlar şık olmak artık zor değil. 2013 yaznın en şık abiye çanta modelleri burada. Ne bekliyorsunuz hadi bir göz atın.

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız.

 


Yorum yapın