Buradasınız: Ana sayfa - Gelinlik Modelleri - A Tipi Gelinlik Modelleri

A Tipi Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayallerini süsleyen gelinlik tipleri vardır. Kimisi straplez kimisi askılı kimisi düz sade gelinlik sever ve evleneceği gün için de öyle bir gelinlik seçer. A tipi gelinlik modelleri de klasik gelinliklerdir. Şekil olarak a harfine benzediği için a tipi gelinlik modelleri adını almıştır bu gelinlik modelleri.

Gelinlik genç kızlar evlenme tarihinden çok çok zaman önce başlarlar gelinlik modellerini bakmaya. Aslında taa küçük yaşlarda başlar gelinliklere olan heves. Bembeyaz olan gelinlik rengi her bayana çok yakışır. Süt beyaz istemeyenler için de krem rengi gelinlikler mevcuttur. Kabarık etekleri sayesinde a harfini anımsatır bizlere.

Her genç kız hayalinde muhakkak kurar evliliği. Kimisi pembe panjurlu bahçeli bir ev hayali kurarken kimisi de minicik ufacık ev hayalleri kurar. Hayallerindeki erkek ne zaman karşısına çıkar genç kızların bilinmez. Bir bakarsınız ki aniden çıkıvermiş karşınıza. Bu güzel günler her zaman ele geçmez. Böyle zamanların kıymetini bilmek lazım elbette. Çünkü her zaman böyle bir fırsat ele geçmez. Çoğu insan karşısına doğru insanın çıkması için bekler durur ama çıkmayadabilir doğru kişi. En iyisi çıktığı zaman kıymetini bilip doğru yolda ilerlemektir.

Evlenmek üzere olan tüm genç kızlar her zamanki gibi sizler için bir sürü araştırma yaptık ve a tipi gelinlik modellerini beğeneninize sunuyoruz. Umarız beğenirsiniz.

Resimlerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız.

 


Yorum yapın